אודות

וואלה! NEWS הוא אתר החדשות המוביל בישראל, עם 1.3 מיליון גולשים ביום, למעלה מ-25 מיליון צפיות וידאו בחודש ומעל ל-2 מיליון חברים בעמודי הפייסבוק. לוואלה! 8 אפליקציות במגוון תחומים עם למעלה ממיליון גולשים בחודש.

מערכת החדשות של וואלה! NEWS היא מהגדולות, המקצועיות והמשפיעות בישראל עם נבחרת עיתונאים מובילה המונה כ- 200 כתבים, עורכים וצלמים המביאים לקהל הגולשים את הסיפורים החמים ביותר, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בנושאי החדשות, ספורט, עסקים, תרבות, סלבס, אוכל, אופנה, בריאות ועוד.

לוואלה! NEWS שני אולפנים משוכללים: אולפן טלוויזיה אשר משולבות בו טכנולוגיות וידאו ואינטרנט מתקדמות המאפשרות הפקות ברודקאסט טלוויזיוניות בזמן אמת ואולפן סושיאל שמתמחה בהפקות שמיועדות לפייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק.

וואלה! החלה את פעילותה בשנת 1995 כמדריך האתרים הישראלי הראשון במסגרת חברת "טלטל ערוצי תקשוב בע"מ". בשנת 1999 הפכה וואלה! לחברה ציבורית, שמניותיה נסחרו בבורסה בת"א. באפריל 2012 הפכה וואלה! לחברה פרטית בבעלות מלאה של בזק החברה הישראלית לתקשורת. ב-2015 שינתה החברה את שמה לוואלה! NEWS, שם המשקף את מקומה של וואלה! כגוף תקשורת מוביל בישראל ואת תחום עיסוקה המרכזי.

על שירותיה המובילים של וואלה נמנים שירות דואר אלקטרוני בנפח בלתי מוגבל ללא עלות, שירות וואלה! VOD- אתר הסרטים והסדרות הגדול בישראל לצפייה חינם במחשב, בטאבלט, בסמארטפון ובטלוויזיות חכמות.

חברי הנהלה

עידו אשד

מנכ"ל וואלה

עידו אשד נכנס לתפקידו כמנכ"ל וואלה ביוני 2019. אשד החל את דרכו בוואלה בשנת 1996 אז הקים את מחלקת הסטודיו של האתר והיה שותף בבניית המותג וואלה. בשנת 2008 אשד מונה לכהן כסמנכ"ל המוצרים של החברה. במסגרת תפקידו הקים את מחלקת הפרויקטים של וואלה, היה אחראי על מגוון האפליקציות והמוצרים לגולשים, על ערוצי התוכן ועל מוצרי הפרסום של החברה. בינואר 2014 מונה לתפקיד סמנכ"ל בכיר, במסגרתו הוא אחראי לניהול כולל של כלל מוצרי החברה וניהול מחלקת התוכן של וואלה.

ערן גוטדנקר

סמנכ"ל בכיר שיווק ומכירות

ערן גוטדנקר הצטרף לוואלה! בשנת 2008 כמנהל תחום המכירות של שיתופי הפעולה האסטרטגיים בחברה. ב-2011 מונה למנהל מחלקת השיווק והמחקר של וואלה!, במרץ 2012 מונה לסמנכ"ל שיווק ובאוגוסט 2013 מונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברה. לגוטדנקר, בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ניסיון של כ-15 שנים בתפקידים בתחום הניהול, השיווק והמכירות במדיה בכלל, ובאינטרנט בפרט.

תומר חבאני

סמנכ"ל כספים

תומר חבאני הצטרף לוואלה! בשנת 2018 כמנהל כספים לאחר שמילא שורה של תפקידי חשבות וניהול כספים במספר חברות (גלעם, מנטפילד, Teledata Networks, ECI).
בשנת 2019 מונה לכהן כסמנכ"ל הכספים של החברה. חבאני הוא רואה חשבון מוסמך בעל תואר ראשון בחשבונאות (בהצטיינות) ובמדעי המדינה מאוניברסיטת ת"א.

שוטה פפיאשוילי

CTO

שוטה פפיאשוילי הצטרף לוואלה במרץ 2015 ושימש בשורה של תפקידים ניהוליים במחלקת הפיתוח והמחקר של החברה. בינואר 2019 מונה לכהן כסמנכ״ל הטכנולוגיה של החברה. פפיאשוילי בעל תואר ראשון BSC בהנדסת מערכות מידע ותוכנה מאוניברסיטת בן גוריון.

מעין דגן

עורך ראשי

מעין דגן הצטרף לוואלה בשנת 2013 ושימש במגוון תפקידי עריכה בכירים במחלקת התוכן - ביניהם ראש מערכת החדשות. בינואר 2020 מונה לעורך הראשי של האתר. לדגן תואר ראשון בפילוסופיה ולימודי מזרח אסיה (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב.

כתובת החברה

בית וואלה!, רחוב אבן גבירול 166, תל אביב, מיקוד 6203219

טלפון: 03-6010601, פקס: 03-6010619

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully