פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אודות

   • וואלה! NEWS הוא אתר החדשות המוביל בישראל, עם 1.3 מיליון גולשים ביום, למעלה מ-25 מיליון צפיות וידאו בחודש ומעל ל-2 מיליון חברים בעמודי הפייסבוק. לוואלה! 8 אפליקציות במגוון תחומים עם למעלה ממיליון גולשים בחודש.

    מערכת החדשות של וואלה! NEWS היא מהגדולות, המקצועיות והמשפיעות בישראל עם נבחרת עיתונאים מובילה הכוללת את יעקב איילון, אורן נהרי, אבי יששכרוף וכ- 200 כתבים, עורכים וצלמים המביאים לקהל הגולשים את הסיפורים החמים ביותר, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בנושאי החדשות, ספורט, עסקים, תרבות, סלבס, אוכל, אופנה, בריאות ועוד.

    לוואלה! NEWS שני אולפנים טלוויזיה משכוללים כולל אולפן טלוויזיה שקוף יחיד מסוגו Street Side Studio. האולפן המשתרע על שטח של כ-300 מטר בהשקעה של כ-20 מיליון שקל ומשולבות בו טכנולוגיות וידאו ואינטרנט מתקדמות המאפשרות הפקות ברודקאסט טלוויזיוניות בזמן אמת, תוך שילוב של קהל הנמצא באולפן וברחוב ושידור חי באתר ובאפליקציית וואלה! NEWS.

    וואלה! החלה את פעילותה בשנת 1995 כמדריך האתרים הישראלי הראשון במסגרת חברת "טלטל ערוצי תקשוב בע"מ". בשנת 1999 הפכה וואלה! לחברה ציבורית, שמניותיה נסחרו בבורסה בת"א. באפריל 2012 הפכה וואלה! לחברה פרטית בבעלות מלאה של בזק החברה הישראלית לתקשורת. ב-2015 שינתה החברה את שמה לוואלה! NEWS, שם המשקף את מקומה של וואלה! כגוף תקשורת מוביל בישראל ואת תחום עיסוקה המרכזי.

    על שירותיה המובילים של וואלה נמנים שירות דואר אלקטרוני בנפח בלתי מוגבל ללא עלות, שירות וואלה! VOD- אתר הסרטים והסדרות הגדול בישראל לצפייה חינם במחשב, בטאבלט, בסמארטפון ובטלוויזיות חכמות.

    בית וואלה! NEWS

   חברי הנהלה

   • אילן ישועה

    מנכ"ל וואלה

    אילן ישועה נכנס לתפקידו כמנכ"ל וואלה! בנובמבר 2006. בתפקידו הקודם כיהן כמנכ"ל ונשיא קבוצת בריטניקה העולמית, במסגרתו היה אחראי לכל פעילויות חברות בריטניקה בארה"ב (לרבות אנציקלופדיה בריטניקה, Britannica.com וכן חברת המילונים המובילה Merriam-Webster). כמו כן היה אחראי לכל הפעילות הבינלאומית של הקבוצה במסגרת חברות הבת. לפני כן שימש במשך כעשור בשורה של תפקידים ניהוליים בכירים במרכז לטכנולוגיה חינוכית (מט"ח) כשהאחרון בהם סמנכ"ל. לישועה תואר שני במנהל עסקים -M.B.A מאוניברסיטת תל-אביב ותואר ראשון במדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

    אילן ישועה
   • עידו אשד

    סמנכ"ל בכיר

    עידו אשד החל את דרכו בוואלה! בשנת 1996 אז הקים את מחלקת הסטודיו של האתר והיה שותף בבניית המותג וואלה! עם חברת המיתוג הבריטית IDENTICA . אשד ניהל את מחלקת הפרויקטים של וואלה! והיה מעורב באפיון מוצרי גולשים, ערוצי תוכן ומוצרי הפרסום של החברה. בשנת 2008 אשד מונה לכהן כסמנכ"ל המוצרים של החברה ובמסגרת תפקידו היה אחראי על מגוון האפליקציות והמוצרים לגולשים, על המדריכים ועל ערוצי המידע של וואלה. בינואר 2014 מונה לתפקיד סמנכ"ל בכיר, במסגרתו הוא אחראי לניהול כולל של כלל מוצרי החברה.

    אתר קשרי משקיעים
   • ערן גוטדנקר

    סמנכ"ל בכיר שיווק ומכירות

    ערן גוטדנקר הצטרף לוואלה! בשנת 2008 כמנהל תחום המכירות של שיתופי הפעולה האסטרטגיים בחברה. ב-2011 מונה למנהל מחלקת השיווק והמחקר של וואלה!, במרץ 2012 מונה לסמנכ"ל שיווק ובאוגוסט 2013 מונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברה. לגוטדנקר, בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ניסיון של כ-15 שנים בתפקידים בתחום הניהול, השיווק והמכירות במדיה בכלל, ובאינטרנט בפרט.

    ערן גוטדנקר
   • ירון לוי

    סמנכ"ל כספים

    ירון לוי מונה לסמנכ"ל הכספים של קבוצת וואלה! באפריל 2016 לאחר שמילא שורה של תפקידים ניהוליים בכירים בניהם: סמנכ"ל הכספים והתפעול של ערוץ הספורט וערוץ הילדים בקבוצת ,RGE סמנכ"ל הכספים של "רשת" ערוץ 2, חבר דירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 2, סמנכ"ל כספים ותפעול של Warner Home Video Israel. טרם הגעתו לשוק התקשורת הישראלי שימש בתפקידי ניהול שונים בחברת GE בארץ ובעולם. לוי הוא רואה חשבון מוסמך בעל תואר שני במנהל עסקים, התמחות באסטרטגיה ומימון מ- London Business School ותואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת ת"א.

    קשרי משקיעים - ירון לוי
   • אסי סגל

    CTO

    אסי סגל הצטרף לוואלה! בדצמבר 2016 כסמנכ"ל טכנולוגיה (CTO) לאחר שמילא תפקידים בכירים במספר סטארטאפים, האחרון: סיקינג אלפא, שם שימש כ- CTO & VP R&D. בעל תואר שני במהל עסקיים MBA מאוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון BSC במדעי המחשב מהמכללה למנהל.

    קשרי משקיעים אסי סגל
   • אבירם אלעד

    עורך ראשי

    אבירם אלעד מונה לעורך הראשי בנובמבר 2016. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל חברת SLANT, סטארט אפ ישראלי בתחום העיתונות אשר פעל בארה"ב. בעברו כיהן כראש מערכת החדשות של עיתון הארץ ובין השנים 2011-2014 כיהן כראש מערכת החדשות של וואלה. לאלעד תואר ראשון בממשל ופוליטיקה מהמרכז הבינתחומי הרצליה והוא סגן אלוף במילואים בחטיבת צנחנים.

    אבירם אלעד

   כתובת החברה

   בית וואלה! NEWS, רח' אבן גבירול 166, תל אביב, מיקוד 6203219

   טלפון: 03-6010601, פקס: 03-6010619